O nas


O nas


Nasza klinika jest miejscem przystosowanym do potrzeb indywidualnego Pacjenta. Dzięki wieloletniemu i bogatemu doświadczeniu wiemy, o co należy zadbać, aby Twoje zęby były zdrowe i śnieżnobiałe.

W Centrum Stomatologii wyleczyliśmy już wielu Pacjentów, których problemy były bardzo poważne. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu medycznego możemy świadczyć usługi między innymi w zakresie stomatologii zachowawczej, chirurgii, implantologii,  ortodoncji i  protetyki.

Największą satysfakcję budzi w nas widok zadowolonego Pacjenta, któremu ulżyliśmy w bólu, wyleczyliśmy jego zęby lub poprawiliśmy ich wygląd – w naszym Centrum dajemy Państwu pełną gwarancję na profesjonalne wykonanie usług stomatologicznych.

 Nasz zespół


LEK. DENT. BARBARA JANUSZ-WESOŁOWSKA

LEK. DENT. BARBARA JANUSZ-WESOŁOWSKA

Stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku (dyplom z wyróżnieniem). Uzyskała dwa stopnie specjalizacji: I stopień – stomatologia ogólna, II stopień – stomatologia zachowawcza.

czytaj więcej
Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

LEK. DENT. ANNA LEWCZUK-WESOŁOWSKA

LEK. DENT. ANNA LEWCZUK-WESOŁOWSKA

Stomatolog

Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.  Odbyła 3-letnie studia w  Donau Universität Krems (Austria) i  w 2016  r.  otrzymała tytuł  Master of Science Kieferorthopädie. Jest autorką wielu prac naukowych z

czytaj więcej
dziedziny stomatologii. Szczególnie interesuje się nowoczesną ortodoncją. Odbyła kilkadziesiąt szkoleń i kursów prowadzonych przez uznanych polskich i zagranicznych wykładowców.

DR NAUK MED. PIOTR WESOŁOWSKI

DR NAUK MED. PIOTR WESOŁOWSKI

Stomatolog

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktor nauk medycznych.  Specjalista z chirurgii stomatologicznej. Adiunkt w Zakładzie  Chirurgii Stomatologicznej

czytaj więcej
Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej (PTCHJU) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS). Autor i współautor kilkunastu publikacji naukowych w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, publikowanych w periodykach polskich i zagranicznych. Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych (min. w Wielkiej Brytanii, Szkocji, Hiszpanii). Wykładowca chirurgii stomatologicznej. Jego główne zainteresowania zawodowe to chirurgia stomatologiczna ze szczególnym uwzględnieniem implantologii i implantoprotetyki. Od ponad 9 lat zajmuje się leczeniem protetycznym pacjentów w kilku systemach implantologicznych, a od 4 lat ściśle współpracuje z Nobel Biocare. W 2013 roku zdał z wyróżnieniem egzamin umiejętności implantologicznej. Certyfikatem Umiejętności Implantologicznej potwierdza wysokie kompetencje lekarza dentysty z zakresu implantologii stomatologicznej.  

LEK. DENT. TOMASZ WESOŁOWSKI

LEK. DENT. TOMASZ WESOŁOWSKI

Stomatolog

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale doskonali się zawodowo, ukończył   wiele kursów i szkoleń specjalistycznych, głównie z zakresu endodoncji i   wykonywania zabiegów stomatologicznych przy użyciu mikroskopu.

EDYTA ROCKA

EDYTA ROCKA

Asystentka stomatologiczna

Wykwalifikowana asystentka stomatologiczna z dużym doświadczeniem zawodowym.